polska angielska rosyjska

Promesa logo
autexautex

Pytania i odpowiedzi

Krojownia – co to jest?

Najprościej rzecz ujmując krojownia to miejsce, w której materiał zostaje pokrojony na potrzebne do tworzenia odzieży elementy tzw. wykroje. Wcześniej całość zostaje sprawdzona pod kątem jakości i trwałości. Po tych czynnościach odbywa się lagowanie czyli warstwowanie i układanie materiału. Następnie przygotowana tkanina trafia do szwalni.

Co to jest lagowarka?

Lagowarka jest to specjalistyczne urządzenie służące do układania warstw materiału. Oczywiście są różne rodzaje maszyn i to od nich zależy sposób warstwowania i lagowania tkanin. Zachęcamy do zapoznania się z opisem i ofertą w zakładce lagowarki.

Gdzie znajduje się siedziba firmy Promesa – autex?

Siedziba firmy znajduję się w Łodzi, przy ul. Szczawnickiej 19.

Gdzie świadczymy usługi?

Usługi świadczymy na terenie całej Polski. Wyposażamy krojownie w każdym zakątku naszego kraju. Poznaj mapkę naszych instalacji.

Jaki jest koszt naszych usług?

Na koszt oferowanych przez nas usług składa się wiele czynników. Aby poznać przybliżoną wycenę zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 602 381 725 lub w siedzibie firmy.  Szczegóły w zakładce kontakt.

Jakie jest niezbędne wyposażenie krojowni?

To bardzo złożone pytanie, ponieważ tych elementów jest bardzo dużo. Podstawowymi elementami nowoczesnej krojowni są zautomatyzowane urządzenia takie jak lagowarka, a także noże taśmowe, serwokatery, stoły krojcze, magazyny rolek czy ładowarki rolek materiału.

Czy mogę uzyskać dofinansowanie na zakup urządzeń z oferty firmy Promesa?

Tak. Pomagamy uzyskać dofinansowania na zakup naszego sprzętu ze środków Unii Europejskiej. Więcej informacji w naszej zakładce dotacje”.


Sprawdź również inne nasze artykuły: