polska angielska rosyjska

Promesa logo
autexautex

Lagowarki

W firmie Promesa oferujemy klientom wysokiej jakości automatyczne lagowarki przeznaczone do użytku w krojowniach. Posiadamy pełen asortyment nowoczesnych, automatycznych maszyn do tkanin i dzianin – są to zaawansowane technologicznie urządzenia, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach!

Lagowanie tkanin i dzianin – automatyzacja działań

Dzięki dostarczanemu przez nas wyposażeniu lagowanie tkanin i dzianin można znacząco usprawnić w krojowniach, automatyzując najbardziej newralgiczne procesy produkcyjne. Lagowarka czy też stół krojczy zapewnia znacznie większą wydajność i powtarzalną jakość w porównaniu z metodami ręcznymi, co jest szczególnie istotne w przypadku materiałów elastycznych, delikatnych i trudnych w warstwowaniu, wymagających specjalnej obsługi. Dodatkowo zyskujemy czas i zwiększamy produktywność!

Lagowarka – poznaj różne rodzaje

W ofercie dysponujemy czterema rodzajami wyposażenia. Są to automatyczne lagowarki przeznaczone do dzianin rozciętych albo z „rękawa”, z tafli oraz z rolki. Nasze urządzenia dostępne są w szerokościach roboczych od 160 do 350 cm oraz dla rolek o maksymalnej masie od 100 do 1000 kg.

Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z pełnym asortymentem lagowarek dostępnych w firmie Promesa. Poniżej szczegółowy opis naszych produktów.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, jesteśmy do dyspozycji.

lagowarka lineaplus2

Lagowarka Linea

Pas podający materiał na całej szerokości rolki z unikalnym systemem kontroli naprężenia umożliwia lagowanie nawet najdelikatniejszych tkanin i dzianin.

 Więcej

lagowarka tecno

Lagowarka Tecno

Specjalna maszyna przeznaczona do automatycznego lagowania „parami” z zachowaniem jednakowego kierunku „włosa”.

 Więcej

 

lagowarka punt

Lagowarka Punt

Specjalna maszyna do dzianin w „rękawie”. Automatyczny ZIG-ZAG z ramką kalandrującą.

 Więcej

lagowarka goliat

Lagowarka Goliat

Super mocna konstrukcja dla specyficznej pracy z ciężkimi rolkami.

 Więcej

monocapa

Monocapa

Pojedyncza warstwa z raportem, oczywiście!! Pełna synchronizacja z katerem.

 Więcej

owata

Owata

Duże rolki, puszysty materiał, to jest to !

 Więcej

no-image

Lagowarka 4matic

Szczegóły wkrótce