polska angielska rosyjska

Promesa logo
autexautex

Lagowarki do lagowania

W firmie Promesa oferujemy klientom wysokiej jakości automatyczne lagowarki przeznaczone do użytku w krojowniach. Posiadamy pełen asortyment nowoczesnych, automatycznych maszyn do tkanin i dzianin – są to zaawansowane technologicznie urządzenia, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach!

Lagowanie tkanin i dzianin – automatyzacja działań

Dzięki dostarczanemu przez nas wyposażeniu lagowanie tkanin i dzianin można znacząco usprawnić w krojowniach, automatyzując najbardziej newralgiczne procesy produkcyjne. Lagowarka czy też stół krojczy zapewnia znacznie większą wydajność i powtarzalną jakość w porównaniu z metodami ręcznymi, co jest szczególnie istotne w przypadku materiałów elastycznych, delikatnych i trudnych w warstwowaniu, wymagających specjalnej obsługi. Dodatkowo zyskujemy czas i zwiększamy produktywność!

Lagowarka – poznaj różne rodzaje

W ofercie dysponujemy czterema rodzajami wyposażenia. Są to lagowarki do automatycznej krojowni przeznaczone do dzianin rozciętych albo z „rękawa”, z tafli oraz z rolki. Nasze urządzenia dostępne są w szerokościach roboczych od 160 do 350 cm oraz dla rolek o maksymalnej masie od 100 do 1000 kg.

Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z pełnym asortymentem lagowarek dostępnych w firmie Promesa. Poniżej szczegółowy opis naszych produktów.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, jesteśmy do dyspozycji.

Lagowarki automatyczne

lagowarka lineaplus2

Lagowarka Linea

Pas podający materiał na całej szerokości rolki z unikalnym systemem kontroli naprężenia umożliwia lagowanie nawet najdelikatniejszych tkanin i dzianin.

 Więcej

lagowarka tecno

Lagowarka Tecno

Specjalna maszyna przeznaczona do automatycznego lagowania „parami” z zachowaniem jednakowego kierunku „włosa”.

 Więcej

 

lagowarka punt

Lagowarka Punt

Specjalna maszyna do dzianin w „rękawie”. Automatyczny ZIG-ZAG z ramką kalandrującą.

 Więcej

lagowarka goliat

Lagowarka Goliat

Super mocna konstrukcja dla specyficznej pracy z ciężkimi rolkami.

 Więcej

lagowarka monocapa

Lagowarka Monocapa

Pojedyncza warstwa z raportem, oczywiście!! Pełna synchronizacja z katerem automatycznym.

 Więcej

lagowarka napa do owaty

Lagowarka do owaty Napa

Duże rolki, puszysty materiał, idealna do krojenia watoliny oraz owaty.

 Więcej

Sprawdź również katery automatyczne oraz stoły krojcze pasujące do wszystkich oferowanych przez nas lagowarek.

Dlaczego tak ważna jest odpowiednia lagowarka w każdej szwalni?

Wysokiej jakości lagowarka gwarantuje łatwe i beznapięciowe lagowanie dzianin i tkanin. Oferowany w tej kategorii sprzęt pozwala na komfort pracy w każdej szwalni i krojowni. Układanie tkanin i dzianin z wykorzystaniem skomputeryzowanych lagowarek oraz kater gwarantuje najwyższą jakość warstwowania, a także krojenia materiałów tekstylnych. Wyposażenie krojowni w oferowane w tej kategorii rozwiązania jest ważne wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość pracy. Lagowarki dostępne u nas pozwalają automatycznie i ultraszybko warstwować tkaniny. W miejscach, w których liczy się tempo realizacji instalacja lagowarek jest nieoceniona.

Dlaczego wypożyczalnia lagowarek świadczy wartościowe usługi?

Wypożyczalnia lagowarek sprawia, że lagowarki najnowszej generacji wędrują czasowo do krojowni lub szwalni. 

Możliwe jest na przykład okresowe wsparcie pracowników w sytuacji, gdy znacznie zwiększył się nakład pracy, a także przetestowanie sprzętu przed podjęciem decyzji o jego zakupie. 

Cena lagowarek może sprawiać, że nasi klienci będą chcieli najpierw je wypożyczyć, aby później dokonać właściwego wyboru i kupić wyposażenie. W celu zamówienia lagowarki lub wyposażenia krojowni – skontaktuj się z Nami!