polska angielska rosyjska

Promesa logo
autexautex

Stoły krojcze

 

Stoły krojcze, które oferujemy, to ergonomia i komfort

Dzięki oferowanym przez nas stołom krojczym możliwe jest dostosowanie warunków pracy do sposobu rozkroju tkanin i wzrostu krojczego. 

Stół krojczy zwykły, który oferujemy, pozwala na wygodne ułożenie stosu tkanin, a także dostosowanie powierzchni blatu do aktualnie wykonywanego rozkroju.

Stół krojczy próżniowy, który mamy w ofercie rozwiązuje problem przesuwania się materiału w czasie krojenia, a materiał utrzymywany jest nieruchomo względem pasa przenośnikowego. Wspomniane rozwiązanie doskonale nadaje się do krojenia tkanin i dzianin puszystych. 

Ruchomy stół krojczy typu Conveyor doskonale współpracuje z serwokaterami i nowoczesnymi nożami taśmowymi

Zakłady krawieckie, które korzystają z oferowanych przez nas systemów do przygotowania produkcji, zawsze doceniają zarówno stoły, jak i wszystkie oferowane części. Ergonomia i komfort pracy jest bardzo ważny, zwłaszcza gdy krojownia realizuje naprawdę dużo zamówień. O komforcie pracy i jakości obrobionego materiału decydują bowiem najmniejsze detale. 

Sprzęt, który oferujemy, zaspokaja nie tylko podstawowe potrzeby krojowni, ale sprawia również, że możliwa jest błyskawiczna i nieobciążająca człowieka praca.